وندورلیست شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران

لیستی از تامین کنندگانی که توسط یک شرکت سرمایه گذاری خانه سازی تأیید شده اند، به عنوان فهرست تامین کنندگان شرکت سرمایه گذاری خانه سازی شناخته می شود. این فهرست شامل تامین کنندگانی است که از نظر کیفیت، قیمت و تحویل قابل اعتماد هستند.

شرکت های سرمایه گذاری خانه سازی از فهرست تامین کنندگان خود برای تأمین مواد و خدمات مورد نیاز برای ساخت خانه ها استفاده می کنند. این فهرست می تواند به شرکت های سرمایه گذاری خانه سازی کمک کند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و همچنین می تواند به آنها کمک کند تا اطمینان حاصل کنند که خانه ها با بالاترین کیفیت ساخته شده اند.

لیست تامین کنندگان

انواع وندورلیست

وندورلیست

در حال حاضر امکان ثبت نام مستقیم منابع خارجی در سامانه وندورلیست وجود نداردولی در صورت داشتن نماینده رسمی و یا تاسیس شعبه در داخل کشور، نماینده یا شعبه می تواند در وندورلیست های وزارت نفت، وندورلیست گاز، وندورلیست پتروشیمی، وندورلیست مترو و… خود اظهاری را انجام دهند. جهت مشاوره بیشتر د رخصوص شرکت های خارجی و ورود آن به وندورها با مشاوران شرکت پترو کاران فردا تماس حاصل فرمایید.

خیر فروشگا ها نیاز به خود اظهاری ندارند و روند ورود فروشگاه ها به وندورلیست ها کاملا متفاوت با روند تولید کننده ها و شرکت های بازرگانی می باشد.

شرکت پترو کاران فردا با داشتن مشاورانی مجرب و داشتن دانش کافی در این زمینه عضویت در وندور لیست ها شناخت کافی با معیار های ارزیابی شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی و … زمان ورود شرکت را به وندور لیست به حداقل می رساند و از دوباره کاری جهت ورود به وندورلیست ها جلوگیری خواهند کرد که این امر به خودی خود باعث کاهش هزینه ها و زمانی خواهد شد که صرف انجام مراحل اداری اولیه می شود.