پترو کاران فردا

شرکت پترو کاران فردا با داشتن کارشناسانی مجرب به طور تخصصی در زمینه های ورود به وندور لیست  نفت، وندورلیست گاز و وندورلیست پتروشیمی، وندورلیست فولاد سازی، وندورلیست سیمان، وندورلیست معادن، وندورلیست صنایع نیروگاهی، وندورلیست ریلی، پیمانکاران، شرکت های آب و فاضلاب، توانیر، ایزو، استانداردها، ثبت شرکت ها ثبت علامت تجاری، دریافت پروانه بهره برداری و…. فعالیت دارد. 

در راستای استفاده از توانمندی ها و حمایت از سازندگان داخلی، تامین کننده ها، و پیمانکارها، ایجاد بانک اطلاعات منابع واحد، تسریع در تامین اقلام و تجهیرات مودر نیاز در فضای رقابتی و هم چنین با توجه به درخواست های مکرر و گسترده شرکت های سازنده و فروشنده اعم از شرکت اصلی خارجی، نماینده انحصاری، و …) از وزارت نفت در تهیه فهرست بلند انجام شده است که در واقع همان فهرست بلند وزارنت نفت می باشد.

یکی از معیار های خریداران برای استفاده از محصولات و خدمات شرکت ها ثبت در وندور لیست یا وندور آنها است .بسته به اینکه بخش های بازار مربوط به محصولات یا خدمات شرکت کدام است باید وندور لیست مورد نیاز در همان بخش را انتخاب کرده و عضو شوند.

شرکت پترو کاران فردا در کنار فعالیت های بازاریابی و مشاوره برای شرکت های صنعتی و تامین کنندگان مجاز کالا یا خدمات این توانایی را براساس نیاز شرکت ها دارد تا آنها را عضو وندور لیست های معتبر صنایع مختلف مانند وندور لیست شرکت های نفت و گاز ،پتروشیمی . پالایش، فولاد،سیمان، نیروگاهی و … در هر زمینه کند.

البته این امکان بستگی به توانمندی شرکت ها در ارائه نیازهای مشتریان جهت ورود به وندور لیست را دارد.

گواهینامه‌های پترو کاران فردا

ایزو ISO 10006