وندورلیست صنایع فولاد

فولاد ماده‌ای ضروری برای ساخت بسیاری از محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره ما است. از فولاد در ساخت ساختمان‌ها، وسایل نقلیه، لوازم خانگی و بسیاری از محصولات دیگر استفاده می‌شود.صنایع فولاد یک صنعت بزرگ و پیچیده است که شامل بسیاری از شرکت‌های مختلف است. این شرکت‌ها در مراحل مختلف تولید فولاد فعالیت می‌کنند، از استخراج سنگ آهن گرفته تا ریخته‌گری و نورد فولاد.هر شرکتی که در صنایع فولاد فعالیت می‌کند، به تامین‌کنندگان مختلفی نیاز دارد تا بتواند محصولات خود را تولید کند. این تامین‌کنندگان شامل شرکت‌هایی هستند که مواد اولیه مورد نیاز برای تولید فولاد را تامین می‌کنند، مانند سنگ آهن، زغال سنگ و کک. همچنین شامل شرکت‌هایی هستند که تجهیزات مورد نیاز برای تولید فولاد را تامین می‌کنند، مانند کوره‌ها، بندرگاه‌ها و کشتی‌ها.
وندور لیست صنایع فولاد

انواع وندورلیست

وندورلیست

در حال حاضر امکان ثبت نام مستقیم منابع خارجی در سامانه وندورلیست وجود نداردولی در صورت داشتن نماینده رسمی و یا تاسیس شعبه در داخل کشور، نماینده یا شعبه می تواند در وندورلیست های وزارت نفت، وندورلیست گاز، وندورلیست پتروشیمی، وندورلیست مترو و… خود اظهاری را انجام دهند. جهت مشاوره بیشتر د رخصوص شرکت های خارجی و ورود آن به وندورها با مشاوران شرکت پترو کاران فردا تماس حاصل فرمایید.

خیر فروشگا ها نیاز به خود اظهاری ندارند و روند ورود فروشگاه ها به وندورلیست ها کاملا متفاوت با روند تولید کننده ها و شرکت های بازرگانی می باشد.

شرکت پترو کاران فردا با داشتن مشاورانی مجرب و داشتن دانش کافی در این زمینه عضویت در وندور لیست ها شناخت کافی با معیار های ارزیابی شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی و … زمان ورود شرکت را به وندور لیست به حداقل می رساند و از دوباره کاری جهت ورود به وندورلیست ها جلوگیری خواهند کرد که این امر به خودی خود باعث کاهش هزینه ها و زمانی خواهد شد که صرف انجام مراحل اداری اولیه می شود.